Copy RLC186W6
Copied product.skp-copied
Raktáron
(elérhető
5.4 m2)
A termék megtekinthető
több mint 50 partnerüzletben.
Termékkel kapcsolatos kérdés
Kérjen tanácsot szakemberektől, akik minden kérdésére válaszolnak.
Padló kisokos
Az összes padlókra vonatkozó kifejezés magyarázata egy helyen.
1-lamella
2-lamella
3-lamella
2-rétegű padló
3-rétegű padló
Kefézés
Lépészaj
4V mikrofózolás
A 4V mikrofózolt él a padlóburkolatok vagy parketták speciális dizájnelemére használatos kifejezés, amely kis lekerekített éleket jelent a paldólap mind a 4 oldalán. Ezt a lekerekítést általában fapadlóknál használják, ahol minden egyes deszkát kihangsúlyoz, így azt a benyomást keltve a padlón, mintha különálló elemekből állna. Vonzó és hiteles megjelenést kölcsönöz a padlóknak.
Pácolás
Kopóréteg
Felületkezelés
Rigid padló
Szegélyléc
SPC ásványi padló
Esztrichbeton
Hőellenállás
V fózolás
Klikkes vinyl padló
Ragasztott vinyl padló
Vinyl padló
Klikkrendszer
Terhelési osztály
Kollekció
Padlófűtés
Egyszerű karbantartás
Alkalmas nedvess helyésgekbe
Alacsony lépészaj
Meleg felület
Ekológiai tanusítvány
SPC padló
Klikk
Fózolt élek
Erőteljes faerezet
PU-réteg
1-lamella
Ízületkímélő
Csúszásgátló
Terhelési osztály
Garancia a Windmöller gyártó jótállási feltételei szerint
Technikai paraméterek
alátét nélkül
Termék
WINEO
Hőátbocsátási ellenállás (m² K)/W
~ 0.05 *
Szín
Szürkésbarna
Dizájn
Fa
V-fózolt
Igen
Szerkezet
Klikkes panelek
Alátéttel
Nem
Mintázat
1-lamellás
Garancia
7 év (A Windmöller gyártó jótállási feltételei szerint)
Igénybevételi osztály
23/32
Kollekció
600 Lock wood L
Vastagság
5 mm
Cikkszám
RLC186W6
m² / csomagolás
1.8
Kg súly
18.05 (köt.)
Méretek
1212 x 186 mm