Copy LTCLRW3010-150
Copied product.skp-copied
A termék nincs készleten
Jelenleg nincs raktáron, rendelhető. Rendelés esetén a szállítási idő 2-4 hét.
A termék megtekinthető
több mint 50 partnerüzletben.
Termékkel kapcsolatos kérdés
Kérjen tanácsot szakemberektől, akik minden kérdésére válaszolnak.
Padló kisokos
Az összes padlókra vonatkozó kifejezés magyarázata egy helyen.
1-lamella
2-lamella
3-lamella
2-rétegű padló
3-rétegű padló
Kefézés
Lépészaj
4V mikrofózolás
A 4V mikrofózolt él a padlóburkolatok vagy parketták speciális dizájnelemére használatos kifejezés, amely kis lekerekített éleket jelent a paldólap mind a 4 oldalán. Ezt a lekerekítést általában fapadlóknál használják, ahol minden egyes deszkát kihangsúlyoz, így azt a benyomást keltve a padlón, mintha különálló elemekből állna. Vonzó és hiteles megjelenést kölcsönöz a padlóknak.
Pácolás
Kopóréteg
Felületkezelés
Rigid padló
Szegélyléc
SPC ásványi padló
Esztrichbeton
Hőellenállás
V fózolás
Klikkes vinyl padló
Ragasztott vinyl padló
Vinyl padló
Klikkrendszer
Terhelési osztály
Kollekció
Padlófűtés
PVC-mentes
Alacsony lépészaj
Meleg felület
Ekológiai tanusítvány
Fapadló
3-rétegű parketta
Klikk
Mikrofózolt élek
Matt lakk
1-lamella
Ízületkímélő
Lakossági garancia
Technikai paraméterek
Termék
Kährs®
Fafaj
Dió
Szín
Sötétbarna, fekete
Válogatás
Letisztult válogatás
V-fózolt
Igen
Szerkezet
3-rétegű
Alátéttel
Nem
Kopóréteg
0.6 mm
Mintázat
1-lamellás
Garancia
15 év (lakó területek)
Igénybevételi osztály
31
Kapcsolódási rendszer
Woodloc® 5G
Kollekció
Life Essential
Vastagság
7 mm
Cikkszám
LTCLRW3010-150
m² / csomagolás
3.258
Kg súly
22.20 (köt.)
Méretek
1810 x 150 mm
Felületkezelés
Matt lakkozott, mikrofózolt él (4V)