Copy LTCLW2116-218
Copied product.skp-copied
A termék nincs készleten
Jelenleg nincs raktáron, rendelhető. Rendelés esetén a szállítási idő 2-4 hét.
A termék megtekinthető
több mint 50 partnerüzletben.
Termékkel kapcsolatos kérdés
Kérjen tanácsot szakemberektől, akik minden kérdésére válaszolnak.
Padló kisokos
Az összes padlókra vonatkozó kifejezés magyarázata egy helyen.
1-lamella
2-lamella
3-lamella
2-rétegű padló
3-rétegű padló
Kefézés
Lépészaj
4V mikrofózolás
A 4V mikrofózolt él a padlóburkolatok vagy parketták speciális dizájnelemére használatos kifejezés, amely kis lekerekített éleket jelent a paldólap mind a 4 oldalán. Ezt a lekerekítést általában fapadlóknál használják, ahol minden egyes deszkát kihangsúlyoz, így azt a benyomást keltve a padlón, mintha különálló elemekből állna. Vonzó és hiteles megjelenést kölcsönöz a padlóknak.
Pácolás
Kopóréteg
Felületkezelés
Rigid padló
Szegélyléc
SPC ásványi padló
Esztrichbeton
Hőellenállás
V fózolás
Klikkes vinyl padló
Ragasztott vinyl padló
Vinyl padló
Klikkrendszer
Terhelési osztály
Kollekció
A WOOD Design 6 mm-es kollekcióból származó padlók 5G zár segítségével úsztatott módon kerülnek beépítésre. A padló alsó része IXPE hangszigetelő alátéttel van felszerelve, amely hatékonyan csillapítja a zajt és növeli a járás kényelmét. A kollekció választékában klasszikus fa dekorok találhatók. A lécek szelíd és elegáns kialakításúak, amelyek kellemes és letisztult megjelenést kölcsönöznek a belső térnek.
Integrált alátét
Padlófűtés
Egyszerű karbantartás
PVC-mentes
Alkalmas nedvess helyésgekbe
Alacsony lépészaj
Ekológiai tanusítvány
SPC padló
Klikk
Mikrofózolt élek
Erőteljes faerezet
1-lamella
Ízületkímélő
Terhelési osztály
Lakossági garancia
Technikai paraméterek
Termék
Kährs®
Hőátbocsátási ellenállás (m² K)/W
0.035
Szín
Sötétbarna, fekete
Dizájn
Fa
V-fózolt
Igen
Szerkezet
Klikkes panelek
Alátéttel
Igen (IXPE 1 mm)
Mintázat
1-lamellás
Garancia
20/5 év (lakó/kereskedelmi)
Igénybevételi osztály
23/33/42
Kollekció
WOOD Design 6 mm
Vastagság
6 mm
Cikkszám
LTCLW2116-218
m² / csomagolás
2.11
Kg súly
20.60 (köt.)
Méretek
1210 x 218 mm
Felületkezelés
Faszerkezet, matt lakkozott felület, mikrofózolt él (4V)