Copy LTCHW2004R120
Copied product.skp-copied
A halszálka mintás padló jobb és bal elemekből áll. LTCHW2004R120 = jobb elem. (R120 - betű a végén)
A termék megtekinthető
több mint 50 partnerüzletben.
Termékkel kapcsolatos kérdés
Kérjen tanácsot szakemberektől, akik minden kérdésére válaszolnak.
Padló kisokos
Az összes padlókra vonatkozó kifejezés magyarázata egy helyen.
1-lamella
2-lamella
3-lamella
2-rétegű padló
3-rétegű padló
Kefézés
Lépészaj
4V mikrofózolás
A 4V mikrofózolt él a padlóburkolatok vagy parketták speciális dizájnelemére használatos kifejezés, amely kis lekerekített éleket jelent a paldólap mind a 4 oldalán. Ezt a lekerekítést általában fapadlóknál használják, ahol minden egyes deszkát kihangsúlyoz, így azt a benyomást keltve a padlón, mintha különálló elemekből állna. Vonzó és hiteles megjelenést kölcsönöz a padlóknak.
Pácolás
Kopóréteg
Felületkezelés
Rigid padló
Szegélyléc
SPC ásványi padló
Esztrichbeton
Hőellenállás
V fózolás
Klikkes vinyl padló
Ragasztott vinyl padló
Vinyl padló
Klikkrendszer
Terhelési osztály
Kollekció
Padlófűtés
Egyszerű karbantartás
PVC-mentes
Alkalmas nedvess helyésgekbe
Alacsony lépészaj
Ekológiai tanusítvány
SPC padló
Klikk
Mikrofózolt élek
Halszálka mintázat
Ízületkímélő
Terhelési osztály
Lakossági garancia
Technikai paraméterek
Termék
Kährs®
Hőátbocsátási ellenállás (m² K)/W
0.011
Szín
Szürkésbarna
Dizájn
Fa
V-fózolt
Igen
Szerkezet
Klikkes panelek
Alátéttel
Nem
Mintázat
halszálka
Garancia
20/5 év (lakó/kereskedelmi)
Igénybevételi osztály
23/33/42
Kollekció
WOOD HERRINGBONE Design 5 mm
Vastagság
5 mm
Cikkszám
LTCHW2004R120
m² / csomagolás
1.04
Kg súly
10.15 (köt.)
Méretek
720 x 120 mm
Felületkezelés
Természetes faszerkezet, matt lakkozott felület, mikrofózolt él (4V)